Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 07:13:52

Прилуки: відбулося чергове засідання Громадської ради

26.05.2021   14:04Агенцiя

У сесійній залі міської ради, 25 травня, відбулося третє засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради. У ході засідання розглянули чотири питання порядку денного.

З першого питання - «Про делегування представників Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти» - проінформувала начальник відділу культури і туризму міської ради Катерина Мовчан.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення виконавчого комітету міської ради №145 від 12 травня 2021 року «Про оголошення конкурсу на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти» до складу конкурсної комісії необхідно делегувати трьох представників Громадської ради. Обговоривши дане питання Громадська рада до складу комісії делегувала Заголій Тетяну Спиридонівну, голову профспілки працівників освіти і науки України, Гнатів Євгенію Валентинівну, голову профспілки працівників культури та Касьян Юлію Миколаївну, голову профспілки працівників державних установ України.

Про зміни в призначенні житлових субсидій проінформувала начальник відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення Марина Погуляй.

Наголосила, що 14 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №420, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Зокрема, посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону, тощо.

Довідки за номером телефону 7-10-33 (відділ соціальних допомог).
Також члени Громадської ради заслухали заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну Шкуренко з питання порядку денного «Про реформу базової та старшої школи в контексті НУШ (Нової української школи)».
Про організацію та проведення заходів із відзначення в місті Прилуки у 2021 році Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України проінформувала начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Олена Александрова.

З усіх питань порядку денного члени Громадської ради ухвалили дорадчі рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини

Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58

Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.

Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини