Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 17:13:59

Владислав Атрошенко пообіцяв винагороду за інформацію в разі будь-якого вимагання хабаря його підлеглими

26.05.2021   09:30Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пообіцяв грошову винагороду за достовірну інформацію в разі будь-якого вимагання хабаря його підлеглими.

Про це він публічно оголосив під час щотижневої розширеної наради в Чернігівській міській раді 25 травня, в присутності підлеглих керівників і журналістів та з трансляцією наради онлайн.

- Публічно звертаюся до представників малого і середнього бізнесу. Я особисто призначаю ціну – 5 тисяч доларів – за будь-яку достовірну інформацію про те, хто [з працівників міського самоврядування Чернігова – авт.], за яких обставин, коли вимагав кошти за будь-які дії дозвільного чи будь-якого іншого процедурного характеру. 5 тисяч доларів, особисто, я готовий звітувати за це. Можемо це робити в закритому режимі.

Я й до всіх керівників звертаюся: жодних «специфічних» відносин з будь-ким з простих чернігівців, мешканців чи бізнесменів за будь-які процедури, будь-які дозволи, будь-які узгодження фасадів чи кольору і форми літніх майданчиків чи будь-чого!

Я особисто гарантую виплату за інформацію стосовно будь-яких спроб поборів за будь-які процедурні речі. Сподіваюся, що всі дочулись до цього мого посилу, - звернувся очільник міста до загалу.

Раніше Владислав Атрошенко вже неодноразово публічно наголошував на тому, що гарантує бізнесу в Чернігові роботу в правовому полі, по чітко встановлених офіційних правилах, єдиних для всіх. І що на спроби вимагання будь-яких неофіційних платежів від бізнесу в місті, якщо вони будуть, реагуватиме дуже жорстко.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини