У Чернігові проходять навчання бійців територіальної оборони
24 травня, за сценарієм навчань учасники збройних формувань намагалися захопити органи державної влади. А саме - приміщення районної ради (вул. Шевченка, 48).
У ході навчань бійці тероборони і поліцейські нейтралізували загрозу з боку зловмисників.
Наступна ситуація, поведінку в якій відпрацювали резервісти - підпал адмінбудівлі. Представники тероборони частково здійснили евакуацію людей, які знаходилися в приміщенні. У той же час, на допомогу їм за лічені хвилини прибули рятувальники ДСНС.
Завдання тероборони у змодельованих ситуаціях - забезпечення пропускного режиму та охорона будівлі. Всі завдання виконуються у співпраці з нацполіцією та Нацгвардією.
Навчання закінчуються 26 травня, цього дня всі резервісти повертаються додому.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression