Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 08:55:24

До місцевого бюджету стягнуто майже 120 тис. грн збитків, завданих забрудненням атмосферного повітря

25.05.2021   07:29Агенцiя

В порядку виконання судового рішення Господарського суду Чернігівської області до місцевого бюджету надійшло майже 120 тис. грн. збитків, завданих забрудненням атмосферного повітря.

Підставою для звернення Чернігівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради до суду з позовом про відшкодування  збитків, заподіяних в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, на суму майже 120 тис. грн, стали матеріали перевірки Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.
 
Установлено, що одним із підприємств м. Чернігова здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від газової котельні за відсутності дозволу на такі викиди.

Реагуючи на вказане порушення, Чернігівською місцевою прокуратурою в лютому 2020 року подано до Господарського суду Чернігівської області позовну заяву в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради до зазначеного підприємства, яка нині задоволена.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Життя Чернігова у цифрах. СТАТИСТИКА

Життя Чернігова у цифрах. СТАТИСТИКА 08:45

Чернігів – одне з найкрасивіших міст України, яке розташоване на півночі України на мальовничих берегах Десни. Місто, яке має славетну історію та велику культурну спадщину.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 вересня по 8:00 21 вересня 2021 року

21 вересня - Вигнання нацистських окупантів із Чернігова

21 вересня - Вигнання нацистських окупантів із Чернігова 08:16

1943, 21 вересня – вигнання нацистських окупантів із Чернігова військами Центрального фронту Червоної армії під час Другої світової війни.

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини