Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 14:47:28

ХІХ-й обласний щорічний ярмарок "Що може жінка"

24.05.2021   10:59Агенцiя

ХІХ-й обласний щорічний ярмарок "Що може жінка", покликаний сприяти промоції бізнесу та розвитку ділових ініціатив представниць прекрасної статі, реалізації їх лідерського та творчого потенціалу.

Захід відбувається в рамках виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021 -2027 роки та Комплексної обласної Програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, затверджених обласною радою.

Участь в урочистому відкритті ярмарку взяли перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, заступник голови ОДА Жанна Шерстюк, народний депутат України Сергій Гривко, голова Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» Олена Пекуровська та віце-президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Лариса Циган.

Після щирих привітань почесні гості зробили спільне фото на згадку, оглянули коючові локації  та вручили підприємцям Чернігівщини дипломи учасників ярмарку.

На Алеї Героїв у межах проведення заходу протягом дня відбувалися виступи музичних колективів та виконавців, конкурс дитячого малюнку «Що може жінка», читання віршів та прози у поетичному бібліопросторі, різноманітні майстер-класи та інші розважальні заходи.

Були підбиті підсумки конкурсу на краще оформлення експозиції та вручення премії «Мій бренд», ініційованої Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою.

Останні новини Чернігівщини

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини