Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 06:17:54

25 травня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення з практичним централізованим запуском сигнально-гучномовних пристроїв

24.05.2021   09:21Агенцiя

Відповідно Плану основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2021 рік Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації 25 травня буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

О 10 годині буде проводитись перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту з практичним централізованим (автономним) запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) з доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації в м. Чернігові, районних центрах, територіальних громадах області. Уривчасте звучання сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) буде тривати протягом 5 хвилин.

О 10 годині для оповіщення населення м. Чернігова і прилеглих до міста населених пунктів буде передаватись учбове повідомлення за допомогою радіостанції «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц.

О 10 годині на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватись учбове повідомлення за допомогою FM-передавачів в містах Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгород-Сіверському, смт Сосниця та  смт Холми.

О 10 годині 05 хвилин буде передаватись учбове повідомлення для мешканців міста Чернігова по проводовому радіо.

Крім того, з автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  облдержадміністрації буде здійснена перевірка по мобільним телефонам груп абонентів облдержадміністрації,  підприємств міста Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

Почувши звучання електросирен потрібно:
- ввімкнути радіоприймач на першій програмі Українського Радіо, телеканали «UA:Чернігів», «Новий Чернігів» та «Дитинець» для населення м. Чернігів і Чернігівського району радіостанцію «Наше Радіо» на частоті 104.3 МГц;
- уважно прослухати інформацію, довести її до родичів і сусідів та діяти відповідно до отриманих рекомендацій і вказівок.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression