Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:03:45

Ніжин: відділення екстреної медичної допомоги отримало два нові автомобілі

21.05.2021   09:15Агенцiя

Медики Ніжинського відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги отримали два нові автомобілі VOLKSWAGEN Crafter (євро 5, тип Б). Тобто, дана техніка – це майже реанімобілі.

Вони оснащені сучасним медичним обладнанням.

«Це велика подія для нашого міста і для всього Ніжинського району, тому, що швидка допомога повинна працювати в оперативних умовах, щоб медики могли швидко дістатись до тих, хто потребує допомоги», - зазначив міський голова Олександр Кодола.

«Медики дуже задоволені новими автомобілями та медичним оснащенням», - радіє старший фельдшер Наталія Демченко.

На сьогодні Ніжинське відділення екстреної медичної допомоги має 7 автомобілів швидкої допомоги: 3 автомобілі Peugeot, 1 Citroën, і 3 VOLKSWAGEN.
За останні півроку медична установа отримала три нові автомобілі. Екстрена служба повністю забезпечена технікою, запевняють медики.

Міський голова Олександр Кодола разом із заступником міського голови Іриною Грозенко оглянули нові автомобілі та перевірили функціональність та доступність медичного обладнання.

Салони нових автомобілів швидкої допомоги оснащені балонами з киснем, кардіографами, глюкометрами, фіксаторами, небулайзерами, обладнанням для крапельниць та перевезення пацієнтів лише у сидячому положення, носилками, фіксаторами та ін.

Також варто зазначити, що минулого тижня на прохання медиків на під`їзді до відділення екстреної допомоги провели ямковий ремонт дорожнього покриття.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини