Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 17:46:18

Анна Коваленко: Підписаний Меморандум посилить ефективність співпраці влади та бізнесу

20.05.2021   10:13Агенцiя

Анна Коваленко від імені облдержадміністрації, Сергій Меженний від Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники ТОВ «Чернігівський автозавод», «Чернігівський ковальський завод» та «Український кардан» підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та узгоджені дії.

Кінцева мета документа — підвищення рівня платоспроможності мешканців області, збільшення їхніх трудових доходів та поліпшення добробуту. Досягти цього, на переконання учасників зустрічі, можна завдяки стабільному економічному розвиткові регіону, що ґрунтується на ефективному соціальному партнерстві бізнесу та влади.

— Одним з пріоритетів ОДА є виведення Чернігівщини до десятки областей з найвищим рівнем заробітної плати, — зазначила Анна Коваленко. — Мета майже недосяжна, але ми до неї йдемо. Працюємо для цього в кількох напрямках. Один із них — допомога розвиткові підприємств. Натомість від них чекаємо підвищення заробітної плати працівників. Підписаний сьогодні Меморандум фіксує наші наміри.

Перш ніж підписати Меморандум, голова облдержадміністрації оглянула виробничі цехи підприємств, обговорила з їхніми керівниками проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Серед основних — розширення ринків збуту продукції та пошук нових замовників як всередині країни, так і за її межами. Адже сьогодні заводи працюють далеко не на повну потужність. Анна Коваленко запевнила, що облдержадміністрація активно сприятиме налагодженню результативного діалогу чернігівських виробників із закордонними партнерами.

З іншого боку, не менш важливим є питання забезпечення кадрами — на підприємствах не вистачає кваліфікованих робітників. Тож було вирішено більш детально вивчити можливості дуальної освіти, поглибити співпрацю підприємств із професійно-технічними навчальними закладами.

— Відвідані сьогодні підприємства значною мірою визначають промисловий потенціал Чернігівщини. Тож у їхньому економічному зростанні зацікавлені усі сторони Меморандуму. І ми маємо надію, що спільними зусиллями зможемо здолати виклики економічної кризи, стимулювати розвиток підприємств та отримати в результаті підвищення рівня життя населення області, — підсумувала Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини