Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 18:51:01

Анна Коваленко: Підписаний Меморандум посилить ефективність співпраці влади та бізнесу

20.05.2021   10:13Агенцiя

Анна Коваленко від імені облдержадміністрації, Сергій Меженний від Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців, керівники ТОВ «Чернігівський автозавод», «Чернігівський ковальський завод» та «Український кардан» підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та узгоджені дії.

Кінцева мета документа — підвищення рівня платоспроможності мешканців області, збільшення їхніх трудових доходів та поліпшення добробуту. Досягти цього, на переконання учасників зустрічі, можна завдяки стабільному економічному розвиткові регіону, що ґрунтується на ефективному соціальному партнерстві бізнесу та влади.

— Одним з пріоритетів ОДА є виведення Чернігівщини до десятки областей з найвищим рівнем заробітної плати, — зазначила Анна Коваленко. — Мета майже недосяжна, але ми до неї йдемо. Працюємо для цього в кількох напрямках. Один із них — допомога розвиткові підприємств. Натомість від них чекаємо підвищення заробітної плати працівників. Підписаний сьогодні Меморандум фіксує наші наміри.

Перш ніж підписати Меморандум, голова облдержадміністрації оглянула виробничі цехи підприємств, обговорила з їхніми керівниками проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Серед основних — розширення ринків збуту продукції та пошук нових замовників як всередині країни, так і за її межами. Адже сьогодні заводи працюють далеко не на повну потужність. Анна Коваленко запевнила, що облдержадміністрація активно сприятиме налагодженню результативного діалогу чернігівських виробників із закордонними партнерами.

З іншого боку, не менш важливим є питання забезпечення кадрами — на підприємствах не вистачає кваліфікованих робітників. Тож було вирішено більш детально вивчити можливості дуальної освіти, поглибити співпрацю підприємств із професійно-технічними навчальними закладами.

— Відвідані сьогодні підприємства значною мірою визначають промисловий потенціал Чернігівщини. Тож у їхньому економічному зростанні зацікавлені усі сторони Меморандуму. І ми маємо надію, що спільними зусиллями зможемо здолати виклики економічної кризи, стимулювати розвиток підприємств та отримати в результаті підвищення рівня життя населення області, — підсумувала Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини