Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 22:08:11

Поблизу Чернігова місцевий мешканець вирив котлован з метою створення штучної водойми

20.05.2021   07:25Агенцiя

До Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області по каналу «102» надійшло повідомлення інспектора управління з контролю і охорони землі Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, що в с.Киселівка Чернігівського району та області житель м.Чернігова вирив котлован з метою створення штучної водойми. Для цього чоловік найняв бульдозерну техніку.

Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи ЧРУП ГУНП в Чернігівській області, прокурорів Чернігівської окружної прокуратури, представників ГУ Держгеокадастру в Чернігівській області та Державної екологічної інспекції в Чернігівській області встановлено, що на земельній ділянці два екскаватори та трактор риють котлован.
    
Земля, на якій здійснювалися роботи щодо зняття верхнього родючого шару ґрунту, виділена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, проте на момент прибуття правоохоронців там уже був викопаний котлован у формі чотирикутника глибиною близько 3 метрів. Все це робилося без жодного дозвільного документа.
    
Наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.254 КК України, за фактом безгосподарського використання земель, яке спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту.
    
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.