Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 16:20:29

Обрано нову громадську раду при облдержадміністрації

19.05.2021   10:36Агенцiя

18 травня відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.

Вітаючи учасників засідання, Олена Дума, заступниця голови ОДА, наголосила, що облдержадміністрація налаштована на конструктивну співпрацю та відвертий діалог з громадськістю задля пошуку ефективних рішень на користь жителів Чернігівщини.
- Досвід показує, що багато питань, озвучених під час засідань Громадських рад попередніх скликань, не були вирішені. Маємо на меті кардинально змінити цю ситуацію на краще. Тісною співпрацею Громадської ради зі структурним підрозділами облдержадміністрації, конструктивною критикою і виваженими пропозиціями ми досягнемо позитивного результату, - наголосила заступниця голови ОДА.
 
Наталія Проскуріна, голова ініціативної групи з формування Громадської ради при облдержадміністрації, поінформувала присутніх про результати підготовки до установчих зборів.
Вона повідомила, що перевіривши документи 57 претендентів,  рішенням ініціативної групи 49 кандидатур допущено до участі в установчих зборах. Оскільки кількісний склад Громадської ради, визначений ініціативною групою, становить 35 осіб, відбулося рейтингове голосування.

За його підсумками до нового складу головного дорадчого органу області увійшли 35 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини