Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 10:18:38

Поліція домовилася з естонськими колегами про обмін досвідом

19.05.2021   07:13Агенцiя

Начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський, начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Анатолій Будьонний зустрілися зі Спеціальним представником Міністерства внутрішніх справ Естонії в Україні Тармо Кохвом.

Вони обговорили можливості обміну досвідом та співпрацю правоохоронних відомств двох країн.

«Раніше колеги з Естонії вже співпрацювали з поліцією Чернігівщини. Тоді вони ділилися досвідом з диспетчерами лінії «102» та патрульними, які першими приїжджають на виклик. Сьогодні ми обговорили з Тармо Кохвом можливість співпраці естонських поліцейських з Національною поліцію України та ГУНП в Чернігівській і Кіровогорадській областях. Попередньо, це буде низка тренінгів, які закріпляться практичним стажуванням у відповідних підрозділах поліції Естонії», — повідомив Володимир Нідзельський.

Читати також: В поліції Чернігівщини підбили підсумки естонсько-українського проекту.

Користуючись нагодою, керівник поліції Чернігівщини розповів гостю про нову модель комунікації поліції Чернігівщини з громадянами — фронт-офіс.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини