Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 23:55:11

Ознайомилися з ходом навчальних зборів батальйону територіальної оборони Менської громади

18.05.2021   08:57Агенцiя

Голова обласної ради Олена Дмитренко разом із заступником голови ОДА Жанною Шерстюк та головою Менської міської ради Геннадієм Примаковим відвідали базовий табір навчальних зборів і побували на місці дислокації батальйону резервістів на території Менської громади.

Посадовці ознайомилися з умовами перебування та харчування вояків-резервістів, а також дізналися яким чином відбувається вишкіл особового складу батальйону територіальної оборони, виконання програми планових занять з бойової підготовки й навчальних тренувань з охорони державного кордону, адміністративних і стратегічно важливих об'єктів і знешкодження диверсійно – розвідувальних груп, інших озброєних формувань тощо.

У ході робочої поїздки очільники області обговорили з керівництвом громади нагальні проєкти, в їх числі: реконструкція будівлі ЦНАПу та фасаду триповерхового корпусу КНП «Менська міська лікарня». Також мова йшла про започаткування у селі козацької слави Блистові культурно-спортивного фестивалю пам'яті всесвітньо відомого силача Терентія Кореня.

Крім того, Олена Дмитренко та Жанна Шерстюк відвідали Менську публічну бібліотеку та поспілкувалися з її працівниками.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини