У Ніжині відзначили День Європи
15 травня в рамках відзначення Дня Європи на вулиці Гоголя організовано Євровулицю.
Цього дня ніжинці мали змогу насолоджуватися роботою музичного Європростору, долучитися до проекту соціальної дії «Ніжин_ЕКОдвіж», фото-флешмобу «Розвиваємо місто 24/7», створення Європазлу за участю Молодіжного центру, флешмобу «Найбажаніша країна Європи», презентації молодіжних цілей ЄС за участі членів молодіжної ради.
Працівники управління культури і туризму для всіх бажаючих організували тематичну екскурсію «Ніжин європейський», виставку «Ніжин завжди різний». Також гості заходу брали участь у виготовленні світловідбивних флікерів в рамках проекту «Стань Помітним», розписували еко-торбинки, виготовляли вироби з вживаних матеріалів джинсу, пластику, мобільному ІгроХабі.
Ніжинська міська центральна бібліотека організувала «Бібліотечні Євромандри». А Ніжинські майстри традиційно презентували свої вироби.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.