Відбулось прощання та поховання військовослужбовця 58 окремої мотопіхотної бригади
16 травня відбулось прощання та поховання військовослужбовця 58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського сержанта Павла КОЛЕСНИКА, який загинув від кулі снайпера російських збройних формувань в зоні проведення ООС на Сході країни.
Попрощатись із загиблим військовослужбовцем до Кафедрального собору святої великомучениці Катерини прийшли військовослужбовці Чернігівського гарнізону, побратими Воїна, ветерани російсько-української війни, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, члени громадських організації і небайдужі мешканці міста.
До ритуалу прощання була залучена Почесна варта із військовослужбовців Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та військовий оркестр навчального закладу.
Спочатку в храмі відбулась заупокійна літія за участі настоятеля храму протоієрея Романа КІНИКА та головного капелана оперативного командування «Північ» протоієрея Антонія Панасенка, яка завершилась виконанням Державного Гімну України всіма присутніми на заході.
До катафалку, після мітингу, процесія прямувала через коридор сотен військовослужбовців, які схилили коліно, віддаючи шану Воїну, якій поклав своє життя заради збереження суверенітету та територіальної цілісності країни і збереження мирного неба над більшою частиною її території. Серед них були і люди в одностроях із блакитними пов’язками «ТрО» - це резервісти, які на даний час перебувають на планових зборах з підрозділами 119 бригади ТРО Чернігівської області, прийшли вшанувати пам'ять Воїна і провести його в останній путь.
Далі процесія попрямувала до села с.Нове, Чернігівського району. Живим коридором, схиливши коліно, зустрічали траурну процесію резервісти Чернігівського батальйону ТрО та мешканці Седнева.
Поховали Воїна із дотриманням встановлених та затверджених Міністерством оборони України нових ритуалів українського війська: виконанням салюту, Державного Гімну України та врученням сім’ї загиблого Державного Прапору України, яким під час церемонії прощання була накрита труна сержанта, а військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського комісаріату полковник Олег ГОНЧАРУК вручив родині Грамоту пошани та скорботи.
Відділ морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Чернігівського обласного ТЦК та СП
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.