Виявлено 211 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Семенівському районі виявлено по 26 нових випадків, у Чернігові та Бахмацькому районі - по 22, у Прилуках - 17, у Борзнянському районі - 15, у Сновському - 12, в Ічнянському - 11, у Варвинському та Козелецькому - по 8, у Бобровицькому, Менському та Чернігівському - по 7, у Ніжинському та Ріпкинському - по 6, у Куликівському - 3, у Новгород-Сіверському та Городнянському - по 2, у Коропському, Носівському, Сосницькому та Срібнянському - по 1. З них 33 хворих госпіталізовано.
На жаль, за минулу добу зафіксовано п'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 68-річна жителька Ніжина, 83-річна жителька Прилук, 59-річна та 66-річний жителі Чернігівського району, 78-річна жителька Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 544 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 91 хворий, у Ніжині - 66, у Козелецькому районі - 38, у Чернігівському - 37, у Носівському - 31, у Варвинському - 28, у Менському та Бобровицькому - по 27, у Ніжинському - 26, у Борзнянському - по 25, у Бахмацькому - 22, в Ічнянському - 21, у Куликівському - 19, у Новгород-Сіверському - 12, у Семенівському - 9, у Прилуках, Сновському та Городнянському районах - по 8, у Срібнянському і Талалаївському - по 7, у Ріпкинському та Коропському - по 6, у Сосницькому, Прилуцькому та Корюківському - по 5.
З них перебували на госпіталізації – 117.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 55 424, з них:
- 50 156 пацієнтів одужали;
- 3 384 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 534 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1254 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в регіоні проведено понад 2000 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».