Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 02:06:46

Сімейні цінності в сучасній українській родині обговорили у Чернігові

15.05.2021   09:14Агенцiя

Сімейні цінності в сучасній українській родині. На таку тему 14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї провели захід у Чернігові. Цей день встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і покликаний привернути увагу громадськості різних країн світу до численних проблем сім’ї.

Подія відбулась за участю начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрія Дериземлі, директора Чернігівського міського центру соціальних служб Тетяни Кузнецової-Молодчої. А також чернігівських родин обдарованих і талановитих дітей та дітей з інвалідністю. Серед запрошених: сім’ї Лісун, Шкурко, Жданових-Шумських, Аніщенко та Шостак. Захід організований спільно з ГО «Спілка жінок  м.Чернігова».

Присутні говорили, що сім’я становить основу сучасного суспільства. У ній формуються, зберігаються і передаються поміж поколіннями культурні традиції, цінності, звичаї, норми. У формуванні дитини як особистості, розвитку її творчих здібностей, підтримці здобутків важливу роль мають батьки.

Учасники заходу переглянули презентацію про те, як зароджувалася інституція сім’ї та сучасні тенденції її розвитку.

Після цього відбулось знайомство з родинами та їх творчими здобутками. Наприклад, представники родини Лісун є активними учасниками багатьох заходів, що проводяться відділом туризму та промоції міста. Брали участь у велоднях, пробігах, квестах тощо. Донька Юлія - випускниця творчої майстерні «Школа казки», авторка казки «Пригоди котика Нявчика», з погляду якого описує про легенди міста Чернігова.

А ось сім’я Аніщенко, яка має двох діток, є фіналістом Всеукраїнського фестивалю: «Мама, тато , я - спортивна сім’я».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.