Неповнолітній відбуватиме реальне покарання за розбійні напади
Набрав законної сили вирок Новгород-Сіверського районного суду від 21.05.2020, стосовно неповнолітнього місцевого мешканця, засудженого за скоєння розбійних нападів (ч.1 ст. та ч. 2 ст. 187 КК України).
Судом установлено, що в жовтні 2019 року 17-річний мешканець одного з сіл Новгород-Сіверського району в стані алкогольного сп’яніння здійснив розбійний напад на місцеву жительку 1943 р. н. у її помешканні.
Приставляючи ножа та шиї потерпілої, погрожуючи її життю, він відібрав у неї продукти харчування.
Того ж дня жертвою неповнолітнього зловмисника стала ще одна односельчанка похилого віку. Погрожуючи сокирою хлопець намагався відібрати у неї мисливську рушницю та набої. Потерпілій вдалося переконати п’яного підлітка, що зброї нема, після чого він покинув місце злочину.
Стороною обвинувачення доведено вину неповнолітнього у скоєнні злочинів. За вчинення розбійних нападів суд призначив покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
Ухвалою Київського апеляційного суду вирок місцевого суду залишено без змін.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression