Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 00:20:55

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

14.05.2021   19:14Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові підтверджено захворювання 108 осіб, у Куликівському районі - 35, у Прилуках - 19, у Ніжині - 18, у Носівському районі - 16, у Новгород-Сіверському - 15, у Чернігівському та Прилуцькому - по 8, у Менському - 7, у Бобровицькому - 5, у Корюківському - 4, у Козелецькому - 3, у Ніжинському - 2, у Ріпкинському, Талалаївському та Сновському - по одному. З них 27 хворих госпіталізовані.

На жаль, за минулу добу зафіксовано п'ять летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 69-річний житель Бахмацького району, 65-річний житель Ічнянського району, 85-річна жінка з Козелецького району, 76-річна жінка з Ріпкинського району, 71-річний житель Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області ще 524 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 139 осіб, у Ніжині - 39, у Борзнянському - 35, в Ічнянському та Бахмацькому - по 32, у Варвинському - 31, у Бобровицькому - 25, у Ніжинському районі - 24, у Носівському - 22, у Козелецькому - 19, у Чернігівському - 18, у Городнянському - 17, у Менському - 16, у Куликівському - 14, у Ріпкинському - 9, у Коропському - 8, у Прилуцькому, Семенівському та Сновському - по 7, у Прилуках - 6, у Новгород-Сіверському - 5, у Срібнянському - 4, у Талалаївському і Сосницькому - по 3, у Корюківському - 2.
З них 94 пацієнти перебували на госпіталізації.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 55 213, з них:    
- 49 612 пацієнтів одужали;
- 3 681 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 575 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1249 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 2000 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини