Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 05:01:04

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

14.05.2021   16:43Агенцiя

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Участь у засіданні взяли представники  Деснянського басейнового управління водних ресурсів, Державної екологічної інспекції в області, Державного агентства рибного господарства у області, профільних Департаментів та управлінь.

 На обговорення було винесене питання щодо формування переліку перспективних земельних ділянок водного фонду Чернігівської області для здачі їх в оренду на конкурентних засадах.

- Обласна державна адміністрація у співпраці із учасниками комісії повинна надати всебічну підтримку потенційним орендарям, забезпечивши  продаж права оренди землі на прозорих та конкурентних засадах. Наразі необхідно визначити перелік земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, - зазначив Олександр Савченко.

Члени комісії вивчили дане питання та надали пропозиції щодо доцільності та можливості надання в оренду двох земельних ділянок на території Чернігівського та Ніжинського районів загальною площею понад 4 гектари.

Одноголосно прийнято рішення включити дані об’єкти до переліку.

Також Олександр Савченко вкотре звернув увагу на виконання доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації про встановлення власників безгосподарських гідротехнічних споруд на території новостворених територіальних громад.

- Гідротехнічні споруди є об’єктами підвищеної небезпеки та потребують належного догляду і експлуатації. Взяття у комунальну власність територіальної громад безхазяйних гідротехнічних споруд дасть можливість вирішувати питання збереження водних об'єктів, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором, забезпечити безаварійний пропуск льодоходу, повені та паводків на водних об’єктах, - наголосив заступник голови ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.