На Бюджет участі вже подано чотири проєкти від чернігівців
у Чернігові до 31 травня триває прийом проєктів у рамках Програми реалізації Громадського бюджету (Бюджету участі). Наразі в системі "Громадський проект" вже зареєстровано 4 проєкти від чернігівців на загальну суму понад 4,5 млн грн.
Звертаємо увагу, що подати свою ідею, яка може покращити наше місто, окремий район чи вулицю, може кожен громадянин України, який досяг 16 років і отримав український паспорт. Від одного автора приймається не більше однієї пропозиції. Проєкт може стосуватися лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова і є загальнодоступним і безкоштовним для всіх мешканців міста.
Цьогорічні проєкти, які наберуть від чернігівців найбільше голосів у загальноміському голосуванні (у вересні), наступного року будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету. На їх втілення передбачатиметься загалом 18 млн грн.
Наразі профільними управліннями міської ради надаються консультації усім бажаючим взяти участь у написанні проєктів Громадського бюджету. Так, 12 травня, провели міні-консультацію для проєктантів, які планують подати пропозиції на тему сім’ї, молоді та спорту. Понад 20 молодих ініціативних учасників заходу, серед яких представники волонтерської спільноти, студенти, школярі, Молодіжної ради при Чернігівському міському голові, прийшли на зустріч не просто з запитаннями, а вже з 7 підготовленими проєктами. Присутні дуже активно обговорили базові засади Бюджету участі, формулювання завдань, мети, опису проєктів і дуже багато іншого.
Якщо виникають питання, проконсультуватися можна також у відділі звернень громадян міської ради за адресою вул. Шевченка, 9 (з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, перерва з 13.00 до 14.00). Телефон для додаткових консультацій - (0462) 677-064.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).