Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:28:57

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

14.05.2021   07:06Агенцiя

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Це необхідно для запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт. Відповідне рішення прийняте 13 травня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

 - Я в черговий раз хочу подякувати голові Чернігівської обласної державної адміністрації за її принципову позицію і підтримку мене, як міського голови в питанні необхідності організації транзиту вантажного транспорту поза межами міста. З дорожнього фонду, як субвенція областю виділено 100 млн гривень. Але це надзвичайно мало коштів з необхідних, тому що на сьогоднішній день ділянка від проспекту Миру до перехрестя Малиновського - Шевченка буде коштувати під 200 млн гривень. В цю суму також входять всі супутні роботи по організації дорожнього руху (освітлення, пішохідні переходи, світлофорні об’єкти та багато іншого) і також буде організовано два кола для руху, - зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

Як повідомив журналістам начальник управління ЖКГ Чернігівської міської ради Ярослав Куц, розпочинаються роботи з організації кругового руху на ділянці перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка і у зв’язку з цим необхідно перекрити частину руху по вулиці Шевченка.

 - Там по проєкту місцевий проїзд, ми на нього перенаправляємо рух транспорту, який їде на виїзд з міста, перекриваємо ту смугу, що на в’їзд в місто, яка ближче до вулиці Малиновського і запускаємо транспорт в місто, як по зустрічній смузі. Таким чином, ми не перекриваючи рух по вулиці Шевченка, робимо коло, - доповнив Ярослав Куц.

Іншим рішенням виконавчого комітету, було надано дозвіл на продовження перекриття руху автотранспорту по вул. Князя Чорного (від вул. Хлібопекарської до вул. Толстого) до 20.00 год. 15 червня. Така необхідність виникла у зв’язку з несприятливими погодними умовами для виконання ремонтних робіт.

Схема рухуПрес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини