Поліція забезпечує публічну безпеку під час поминальних днів
Поліцейські Чернігівської області забезпечують публічну безпеку та порядок під час відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також поминальних днів.
У ці дні в області заплановано чимало заходів: покладання квітів, автопробіги, відвідування кладовищ тощо. На кожній локації службу несуть поліцейські.
Загалом у період з 8 по 11 травня до охорони публічної безпеки в області залучено майже тисячу поліцейських та 186 осіб Нацгвардії.
До несення служби залучені співробітники оперативних служб, груп швидкого реагування патрульної поліції, поліції діалогу, патрульної поліції, кінологічної та вибухотехнічної служб і слідчо-оперативних груп.
До складу спільних нарядів у ці дні входять представники ГУНП в Чернігівській області, Нацгвардії, Управління патрульної поліції в Чернігівській області, Муніципальна варта.
Окрім того, в цілодобовому режимі працює Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції, що допомагає швидко приймати рішення у випадку зміни оперативної обстановки.
Одне з основних завдань правоохоронців - проведення роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання карантинних обмежень. Зусилля поліцейських направлені й на контроль за використанням забороненої символіки.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.