Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:01:23

Анна Коваленко зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість по зарплаті

07.05.2021   09:13Агенцiя

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко 6 травня зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість із заробітної плати.

Своєчасність виплат та мінімізація боргів перед працівниками підприємств та установ області постійно перебуває у зоні посиленої уваги голови ОДА.

У лютому поточного року були розроблені відповідні графіки, проте дотримуватись встановлених там термінів вдається не всюди.

Голова ОДА разом з учасниками наради детально проаналізувала обставини, що призвели до виникнення заборгованості та заважають її погашенню на кожному з підприємств. Серед причин — недостатність обігових коштів та труднощі з реалізацією виробленої продукції, неповна завантаженість виробничих потужностей, несвоєчасні розрахунки за виконані підрядні роботи або відвантажену продукцію, проблеми в отриманні дозвільних документів тощо.

– Зрозуміло, що підприємства переживають непрості часи, втім неприпустимо, щоб заручниками цієї ситуації були їх працівники. Як голова обласної адміністрації я першочергово зацікавлена в добробуті мешканців Чернігівщини, – наголосила Анна Коваленко та зауважила, що кожна ситуація потребує індивідуального підходу та, подекуди, комплексу комунікаційних і адміністративних заходів. Голова ОДА запевнила також, що робитиме все від неї залежне, аби підвищити рівень заробітної плати в області.

За підсумками зустрічі її учасники визначили першочергові заходи, спрямовані на вирішення проблем із заборгованістю та оновили графік її погашення.

Нагадаємо, що станом на 1 квітня поточного року сума заборгованості із заробітної плати в області порівняно з початком року скоротилася на 34,4%. Така динаміка, за даними Державної служби статистики, — найкраща в Україні.

Останні новини Чернігівщини

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Лідія Падалка:

Лідія Падалка: "Актуальним завданням є відновлення взаємовигідної співпраці з роботодавцями для працевлаштування безробітних громадян" 12:45

Про підсумки діяльності протягом І півріччя 2021 року та основні завдання на найближчу перспективу йшлося на виїзній нараді обласної служби зайнятості, що відбулася 22 червня на базі Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини