Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 16:40:56

З постачальника стягнуто майже 100 тис. грн безпідставно отриманих бюджетних коштів

06.05.2021   07:37Агенцiя

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Ніжинської окружної прокуратури та стягнув з приватного підприємства безпідставно отримані кошти за поставлені у 2017 році металопластикові вікна для закладів освіти м. Ніжина.

Постачальник, який під час електронного аукціону запропонував найнижчу ціна за вказаний товар та з яким за результатами відкритих торгів укладено договір на поставку вікон, відмовився від його виконання, без збільшення їх вартості.

Внаслідок цього замовник закупівлі - Управління освіти Ніжинської міської ради підписав з постачальником додаткову угоду та нову специфікацію, якою збільшено ціну на вікна до 50%, на суму 99906 грн та зменшено їх кількість з 148 до 112.

За активної участі прокурора відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Чернігівської обласної прокуратури судом визнано неправомірність вказаних дій та зобов’язано постачальника повернути безпідставно отримані кошти Управлінню освіти Ніжинської міської ради.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини