Чернігівський район: рятувальники ліквідували пожежу кафе
4 травня об 11:58 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу кафе-бару по вул. Перемоги, 22 у с. Киїнка Киїнської територіальної громади.
За викликом на місце події було направлено три відділення пожежно-рятувальних підрозділів з м. Чернігова. На момент прибуття рятувальників з-під даху будівлі вирувало полум`я, а в середині приміщення спостерігалося щільне задимлення.
Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору провели розвідку приміщення. Оперативними діями о 12:18 пожежу було локалізовано та о 13:00 остаточно ліквідовано.
В ході гасіння не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані житлові будинки.
Внаслідок пожежі знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено майно.
Ймовірною причиною загоряння стало коротке замикання електромережі.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».