Виявлено 24 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на 5 травня зафіксовано 24 нових випадків COVID-19.
У Чернігові захворювання підтвердилося у 20 осіб, у Чернігівському районі - у 4. З них 19 хворих госпіталізовано.
На жаль, за минулу добу зафіксовано 14 летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померли 66-річний житель Семенівського району; 54-річний житель Варвинського району; 61-річна та 50-річний жителі Ніжина; 65-річна жителька Бахмацького району; 80-річний житель Ріпкинського району; 71-річна, 81-річний, 74-річний, 76-річний, 83-річний, 70-річна та 53-річна жителі Чернігова. Від основного захворювання із супутнім діагнозом COVID-19 померла 84-річна жителька Борзнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу ще 75 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 18 осіб, у Ніжині - 5, у Прилуках - 2, у Козелецькому, Куликівському та Новгород-Сіверському районах - по 4, у Срібнянському, Носівському, Ніжинському, Менському, Бахмацькому та Варвинському районах - по 3, у Бобровицькому, Борзнянському, Сновському, Чернігівському, Семенівському, Ріпкинському та Ічнянському - по 2, у Коропському, Корюківському, Прилуцькому, Сосницькому, Талалаївському та Городнянському - по 1. З них 21 хворий перебував на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 53935 з них:
- 42 245 пацієнтів одужали;
- 9 589 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 810 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1195 летальних випадків;
- 96 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено понад 2000 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.