Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 15:46:56

200-тисячна заборгованість завадила подорожі

05.05.2021   10:17Агенцiя

Двом неповнолітнім дітям на Чернігівщині завинили 200 тисяч гривень. Боржником виявився рідний батько, який умисно ігнорував рішення суду та не сплачував аліменти.

Така поведінка сприяла внесенню державними виконавцями прізвища чоловіка в Єдиний реєстр боржників, арешту його банківських рахунків, майна та тимчасовому обмеженнюу деяких правах.

Як розповіла начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина СВИСТУН, через непорозуміння з родиною чоловіку необхідно було сплатитисвоїм дітям не лише понад 141 тисячу гривень накопиченого роками аліментного боргу, а й 52 тисячі гривень штрафу за несвоєчасне виконання батьківського обов’язку.

Застосовані фахівцями Ічнянського районного відділу державної виконавчої службипримусові заходи «поставили» крапку у питанні несплати аліментів.

Очільниця додала, що саме обмеження у правівиїзду за кордон змусило батька сплатити дітям одразу 200 тисяч гривень. Лише після повного аліментного розрахунку він  зміг вирушити у справах за межі країни. Так, очікування сина та доньки містянина не стали марними, оскільки законодавство захищає час, який родина витрачає на перевиховання боржників законодавчими санкціями.

До речі, спочатку року на Чернігівщині державні виконавці стягнули майже 57 мільйонів гривень аліментів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони 12:48

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини