Виявлено 327 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 травня в області зафіксовано 327 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 76 чернігівців, 27 ніжинців, 21 прилучанина, стількох же мешканців Козелецького району. 23 інфікованих у Бобровицькому районі, 15 – у Новгород-Сіверському, 12 – у Прилуцькому, 10 – у Ріпкинському, дев’ять – у Варвинському, вісім – у Чернігівському. По вісімнадцять нових випадків у Менському, Ічнянському та Носівському районах, по 13 – у Срібнянському та Сновському. Сім хворих у Борзнянському районі, шість – у Корюківському, п’ять – у Городнянському, троє – у Коропському, двоє – у Куликівському, по одному – в Ніжинському й Сосницькому. З них 61 особа на госпіталізації.
На жаль, маємо ще шість летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли двоє жителів Борзнянського району: 84-річна жінка і 61-річний чоловік, 84-річна мешканка Козелецького району, 79-річна – Корюківського, 81-річна – Сосницького, 82-річна – Прилуцького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 322 інфікованих. З них 74 чернігівці, 63 ніжинців, троє прилучан, стільки ж мешканців Коропського району. 18 одужавших у Чернігівському районі, 14 – у Куликівському, 11 – у Новгород-Сіверському, шестеро – у Прилуцькому. По десять хворих одужало в Ічнянському та Носівському, по дев’ять – у Борзнянському, Козелецькому, Ріпкинському, Семенівському і Сновському районах, по п’ять – у Бобровицькому, Корюківському, Ніжинському і Талалаївському. По вісім одужавших у Менському, Сосницькому та Срібнянському районах, по сім – Бахмацькому, Варвинському й Городнянському. З них 130 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 53 632 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 41 789 пацієнтів одужали;
– 9 758 — лікується амбулаторно;
– 821 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1171 летальний випадок;
– 93 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression