Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 03:08:10

Проведено перше засіданні комісії з проведення конкурсів за програмою "Соціальне партнерство"

30.04.2021   10:47Агенцiя

29 квітня стартував конкурс проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти обласної програми «Соціальне партнерство» у 2021 році.

Обласна Програма "Соціальне партнерство» на 2021-2023 роки" була розроблена на основі пропозицій громадських організацій Департаментом соціального захисту населення ОДА та затверджена рішенням Чернігівської обласної ради від 26 січня 2021 року № 18-2/VIII.

Метою та пріоритетними напрямками діяльності Програми є забезпечення взаємодії між органами влади (Чернігівською обласною радою, Чернігівською обласною державною адміністрацією) та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість з вирішення актуальних соціальних питань, підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення, підтримки громадських ініціатив, сприяння розвитку громадянського суспільства із залученням коштів обласного бюджету.

Програма передбачає надання фінансової допомоги на забезпечення належної організації та проведення загальнообласних соціальних заходів, заходів до державних свят та визначних дат.

Для розгляду конкурсних проєктів була створена профільна комісія.

Провела перше засідання конкурсної комісії її очільниця, заступник голови облдержадміністрації Олена Дума.

В ході роботи члени конкурсної комісії затвердили регламент з оцінювання представлених проєктів та захисту конкурсних пропозицій, яким затвердили критерії відбору та приступили до розгляду поданих заявок і матеріалів, що надійшли від обласної організації УТОГ, обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, громадських організацій «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації «ІНТЕГРАЦІЯ» та «Спілка 13 батальйону територіальної оборони», обласної організації «Союз Чорнобиль України», обласної організації ветеранів України, обласної організації УТОС, обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля та Товариства Червоного Хреста України.

За значною часткою проєктів розглядалась можливість фінансування для покриття витрат на оренду приміщення, сплати комунальних послуг та енергоносіїв.

Також до уваги членів комісії були представлені такі соціально-важливі проєкти, як популяризація муніципальних електронних сервісів серед глухих та організація туристичного відпочинку людей з інвалідністю.

Громадська організація «Спілка 13 батальйону територіальної оборони» подала на розгляд цікавий проєкт для проведення виставок мистецьких робіт ветеранів АТО та поширення через мистецькі практики інформації про воєнні події на сході України з метою надання можливості для реалізації творчих ініціатив захисників Вітчизни, залучення їх до активної громадської діяльності та привернення уваги до потреб учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Граничний обсяг фінансування одного заходу, що подається для участі в конкурсі, становить 100 тисяч гривень, а для компенсації витрат на оренду приміщення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв громадської організації - у сумі 50 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.