Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 20:28:17

Проведено перше засіданні комісії з проведення конкурсів за програмою "Соціальне партнерство"

30.04.2021   10:47Агенцiя

29 квітня стартував конкурс проєктів, що можуть реалізовуватися за кошти обласної програми «Соціальне партнерство» у 2021 році.

Обласна Програма "Соціальне партнерство» на 2021-2023 роки" була розроблена на основі пропозицій громадських організацій Департаментом соціального захисту населення ОДА та затверджена рішенням Чернігівської обласної ради від 26 січня 2021 року № 18-2/VIII.

Метою та пріоритетними напрямками діяльності Програми є забезпечення взаємодії між органами влади (Чернігівською обласною радою, Чернігівською обласною державною адміністрацією) та громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість з вирішення актуальних соціальних питань, підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення, підтримки громадських ініціатив, сприяння розвитку громадянського суспільства із залученням коштів обласного бюджету.

Програма передбачає надання фінансової допомоги на забезпечення належної організації та проведення загальнообласних соціальних заходів, заходів до державних свят та визначних дат.

Для розгляду конкурсних проєктів була створена профільна комісія.

Провела перше засідання конкурсної комісії її очільниця, заступник голови облдержадміністрації Олена Дума.

В ході роботи члени конкурсної комісії затвердили регламент з оцінювання представлених проєктів та захисту конкурсних пропозицій, яким затвердили критерії відбору та приступили до розгляду поданих заявок і матеріалів, що надійшли від обласної організації УТОГ, обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, громадських організацій «Центр медико-соціальної і фізичної реабілітації «ІНТЕГРАЦІЯ» та «Спілка 13 батальйону територіальної оборони», обласної організації «Союз Чорнобиль України», обласної організації ветеранів України, обласної організації УТОС, обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля та Товариства Червоного Хреста України.

За значною часткою проєктів розглядалась можливість фінансування для покриття витрат на оренду приміщення, сплати комунальних послуг та енергоносіїв.

Також до уваги членів комісії були представлені такі соціально-важливі проєкти, як популяризація муніципальних електронних сервісів серед глухих та організація туристичного відпочинку людей з інвалідністю.

Громадська організація «Спілка 13 батальйону територіальної оборони» подала на розгляд цікавий проєкт для проведення виставок мистецьких робіт ветеранів АТО та поширення через мистецькі практики інформації про воєнні події на сході України з метою надання можливості для реалізації творчих ініціатив захисників Вітчизни, залучення їх до активної громадської діяльності та привернення уваги до потреб учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Граничний обсяг фінансування одного заходу, що подається для участі в конкурсі, становить 100 тисяч гривень, а для компенсації витрат на оренду приміщення, оплату комунальних послуг та енергоносіїв громадської організації - у сумі 50 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини