Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 05:48:12

У Менській громаді завершується будівництво сучасної амбулаторії

30.04.2021   08:48Агенцiя

Днями перша заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Бойко разом із заступницею голови ОДА Жанною Шерстюк ознайомилися із станом будівельних робіт на об'єкті "Великого будівництва" у селі Стольне Менської громади.

Будівництво амбулаторії розпочалося у 2019 році. Її відкриття чекають понад 2000 жителів  із Стольного та навколишніх сіл, які зараз обслуговуються у приміщенні старої амбулаторії.

- Розбудова мережі сучасних амбулаторій забезпечить надання якісної медичної допомоги сільському населенню. Жителі Стольного та сусідніх сіл зможуть отримувати консультацію сімейного лікаря та медичні послуги у сучасному та зручному приміщенні. В рамках проєкту передбачено оснащення медичним обладнанням. Крім того, для лікарів придбали автомобіль за рахунок субвенції, - зазначила Олена Бойко.

У 2020 році на будівництво приміщення амбулаторії використали понад 4,78 млн грн. В цьому році для завершення проєкту було виділено 167 тисяч гривень і на початку березня будівельні роботи були завершені.
Наразі в будівлі проводиться монтаж системи автоматичного керування вентиляцією, пожежною і охоронною сигналізацією, а також облаштовуються комп’ютерна, телефонна та інтернет-мережі.

За інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА відповідно до календарного графіка робіт, завершити об’єкт планується у травні, а ввести його в експлуатацію – до кінця другого кварталу цього року.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини