Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 липня, 20:19:16

На Прилуччині поліцейські розшукали 12-річного хлопчика, який після сварки з бабусею втік з дому

30.04.2021   07:23Агенцiя

Менш ніж півгодини знадобилося співробітникам Прилуцького районного відділу поліції, аби розшукати та повернути в родину неповнолітнього, який пішов з дому у Варвинській громаді.

У вівторок близько 19-ї години на лінію 102 надійшло повідомлення про зникнення 12-річної дитини. Вітчим повідомив, що його хлопчик посварився вдень з бабусею та втік. Спочатку пенсіонерка вирішила, що онук пішов до батьків у сусіднє село. Дитина до вечора не повернулася, тому рідні звернулися по допомогу до поліції.

На місце події відразу виїхали співробітники ювенальної превенції, група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції.

Правоохоронці відпрацьовували прилеглу територію, дитячі майданчики, парки, людні місця. Невдовзі на одному з дитячих майданчиків патрульні помітили хлопчика. Вони доставили неповнолітнього додому та передали матері.

Поліцейські склали на жінку протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Таке правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

Також складено протокол за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (поява у громадських місцях у п'яному вигляді).

Ювенальні поліцейські провели з матір’ю та з дитиною профілактичну бесіду про недопустимість подібного у майбутньому. Поліцейські закликають батьків приділяти максимальну увагу своїм дітям та забезпечити постійний контроль за місцем їхнього перебування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини