Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 18:24:55

Виявлено 93 нових випадки COVID-19

28.04.2021   19:04Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 квітня в області зафіксовано 93 нових випадки COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 43 чернігівців, 10 мешканців Борзнянського району, стількох же – Козелецького. По сім інфікованих у Корюківському й Чернігівському районах, по чотири – у Городнянському і Сновському, по два – у Ніжинському, Новгород-Сіверському та Ріпкинському, по одному – у Прилуцькому районі й у Ніжині. З них 31 особа на госпіталізації.

На жаль, маємо ще 13 летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли шестеро чернігівців: п’ятеро жінок віком від 79 до 92 та двоє чоловіків – 75 і 78 років, двоє мешканців Прилуцького району 46 та 82 років,83-річна жінка з Ніжинського району, 84-річна – з Козелецького, 71 – з Бобровицького, двоє жителів Городнянського району: 62-річний чоловік та 73-річна жінка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 467 інфікованих. З них 283 чернігівців, 59 ніжинців, троє прилучан, стільки ж мешканців Прилуцького району. По шість одужавших у Козелецькому,  Менському, Ніжинському і Ріпкинському районах, по п’ять – у Бобровицькому, Борзнянському, Городнянському та Сосницькому, по сім – у Бахмацькому, Куликівському і Новгород-Сіверському. По вісім хворих одужало у Варвинському районі та Носівському, по чотири – у Семенівському, Срібнянському й Сновському, по два – у Коропському, Корюківському і Талалаївському. Дев’ятеро одужавших в Ічнянському районі, 11 – у Чернігівському. З них 127 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 52 642 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 40 667 пацієнтів одужали;
– 9 749 — лікується амбулаторно;
– 981 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1152 летальних випадків;
– 93 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 2 300 тестувань.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини