Прилуки: відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
27 квітня, під головуванням міського голови Ольги Попенко, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю представників акції “Стосовно подвійних стандартів карантину”, які озвучили свої пропозиції щодо відновлення роботи магазинів промислової групи товарів у звичному режимі.
![](/uploads/29398-m.jpg)
Укотре нагадуємо, що місто Прилуки дотримується вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.04.2021 року № 15.
На сьогодні місто перебуває у “червоній зоні”, відповідно до цього відновлення роботи магазинів промислової групи товарів у звичному режимі неможливе.
Комісія вирішила рекомендувати населенню:
- відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства;
- виключити сімейні відвідування родичів та друзів;
- людям похилого віку, з хронічними хворобами утримуватися від відвідування храмів та освячувати святковий кошик на свіжому повітрі біля храму.
На території міста представникам релігійних громад:
- встановити обмеження на перебування у храмах під час здійснення богослужінь за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі та дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 м;
- забезпечити перебування всіх громадян у храмі та біля храму в засобах індивідуального захисту;
- забезпечити проведення максимальної кількості богослужінь у святкові дні поза межами храму, із використання аудіовізуальних засобів та онлайн-богослужінь;
- забезпечити проведення освячення великодніх кошиків безпосередньо по вулицях населених пунктів;
- забезпечити повітряний обмін усередині приміщення храмів.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.