Дитсадки у Чернігові відновлять свою роботу з 5 травня
Дошкільні навчальні заклади Чернігова відновлять свою роботу з 5 травня. Крім того, з цього ж дня планується повернути до очного навчання початкову школу. Таке спільне рішення прийняли 27 квітня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.
Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура зазначив, що раніше цього зробити не можна, бо зараз на вулиці досить сильно похолодало, і у всіх приміщеннях дитсадочків теж дуже холодно. А вже з травня прогнозується більш тепла і комфортна погода.
- Сьогодні температура навіть у тих дитсадках, де замінені вікна, 10-11 градусів. Коли сонячна погода, піднімається лише до 14 градусів. Звісно, перебувати в таких умовах діти не можуть, - сказав він.
Більше того: потрібно враховувати, що і при підвищенні температури на вулиці приміщення нагріваються не відразу, додав керівник управління.
- Прошу, розпорядитися по закупівлі продуктів. Треба працівникам раніше вийти та подивитися, яка там ситуація. Можливо, у групах для найменших використовувати електрообігрівачі, щоб прогрівати приміщення. Бажано, щоб температура, де діти граються та сплять, не була нижчою за 18 градусів, - доручив з цього приводу на нараді чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
За словами керівника міського управління освіти, початкова школа з 5 травня також може повертатися до очного навчання. Щодо температурного режиму у шкільних будівлх він зазначив, що він таких же як і в дошкільних закладах, але це більш дорослі діти, вони більше рухаються, тому для учнів цей аспект не такий критичний.
Що стосується старшої школи – по ній питання поки відкрите. Адже учні 5-11 класів можуть відновити навчання у школах, якщо місто вийде з червоної зони по захворюваності на коронавірусну інфекцію. Тому офіційне рішення прийматимуть пізніше.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.