Поліцейські викрили групу осіб, що причетні до серії крадіжок будівельного обладнання
Кримінальна поліція Корюківщини спільно з працівниками Управління карного розшуку поліції Чернігівської області за силової підтримки спецпризначенців затримали молодиків, яким інкримінують вчинення низки крадіжок з приватних домоволодінь.
З липня минулого року до поліції почали надходити повідомлення про крадіжки від мешканців різних сіл колишнього Менського району (нині Корюківський район).
Невідомі особи проникали до господарських приміщень, гаражів, сараїв та виносили звідти цінну техніку – зварювальні апарати, електродрилі, болгарки, компресори тощо, а також викрадали запаси палива у господарів (загалом понад 300 літрів).
У більшості випадків злодії з легкістю проникали до приватних господарств, адже спеціально шукали приміщення, які не замикаються, або тривалий час знаходяться без нагляду.
26 квітня в ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські викрили причетних до крадіжок – підозрюваними виявилися троє місцевих мешканців віком 17-28 років. Найстарший зловмисник неодноразово судимий за майнові злочини.
Поліція встановила причетність молодиків до щонайменше п’яти подібних крадіжок.
Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили частину викраденого будівельного обладнання та інструментів.
Слідчі розслідують провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Слідчі дії тривають.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.