Поліція встановила особу, що вигадала замінування частини дороги на Чернігівщині
24 квітня близько першої години ночі на лінію 102 надійшло анонімне неправдиве повідомлення про замінування автомобільної дороги. Співробітники Чернігівського районного управління поліції швидко встановили особу, яка вчинила це правопорушення.
Оперативники з’ясували, що це мешканець Куликівської громади Чернігівського району. Звечора він святкував свій 34-й День народження, а вже після опівночі вирішив подзвонити до поліції та пожартувати про замінування.
Чоловік мав на увазі відрізок автодороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки —Пирятин. Частина цієї дороги як раз проходить неподалік села, де він мешкає.
Ділянку оглянули кінологи з собаками та вибухотехніки поліції. Жодних вибухових речовин та пристроїв вони там не виявили.
Іменинник зізнався правоохоронцям в тому, що це саме він подзвонив до поліції та невдало пожартував.
Слідчі відкрили провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України — неправдиве повідомлення про замінування.
Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, — карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації