Зовнішній вигляд тимчасових торгових точок з продажу фаст-фуду в Чернігові приведуть у відповідність до умов договорів
З підприємцями, які уклали угоди на розміщення в Чернігові тимчасових об’єктів для продажу кави і фаст-фуду, зустрілися секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако та керівники профільних міських управлінь і КП.

Мета зустрічі – нагадати про вимогу цих договорів до стандарту в зовнішньому вигляді яток і кіосків. На сьогодні деякі цим вимогам абсолютно не відповідають.
- Ви повинні були по кожній точці, по якій виграли на аукціоні, перед тим як ставити торгівлю – узгодити з управлінням архітектури її зовнішній вигляд і паспорт прив’язки, чого ніхто не зробив. Досі ми це не сильно контролювали – але вже такого не буде, - Олександр Ломако.
Він нагадав: коли в минулому році міняли умови проведення конкурсу і робили формат на три роки – це було для того, щоб підприємці могли розрахувати якісь інвестиції і зробити форму та зовнішній вигляд торгової точки прийнятною для міста, яке розвивається, змінюється в кращий бік. Якщо тут зробили пішохідні зони, парки, сквери привабливими, то в них не можуть стояти дисонуючі МАФи. Тому одна з речей, яку вимагає місто – зовнішній вигляд торгової точки. (Як відомо, друга – оформлені працівники і сплачені податки).
Підприємцям дали місячний термін на те, щоб вони узгодили питання по зовнішньому вигляду торгових точок і паспортам прив’язки. Далі, залежно від обставин, може бути даний термін на заміну конструкції або приведення її в допустимий вигляд.
Як відомо, вже кілька років поспіль у Чернігові місця для вуличної торгівлі фаст-фудом на вулицях і в парках розподіляються, при наявності більше ніж одного претендента, через відкриті аукціони.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).