Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 09:18:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.04.2021   08:39Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 квітня по 8:00 23 квітня 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 5 пожеж.


Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення
– 1:

В м.Чернігові по вул. Доценка, 15А о 14 год. 22 квітня відбувся виток газу у під'їзді будинку. Внаслідок чого були відключені від газопостачання мешканці цього будинку (п’ятиповерховий). Виток газу припинено. Роботи з ліквідації витоку газу та відновлення газопостачання проводяться силами АТ «Чернігівгаз».               


Пожежі – 5:

пожежі в житловому секторі – 3:

- в смт Короп Новгород-Сіверського району (Коропська ТГ) в господарстві по вул. Молодіжній, 10 о 14 год. 02 хв. 22 квітня сталася пожежа соломи. Вогнем знищено 4,5 т грубих кормів. Причина пожежі - дитячі пустощі  з вогнем.

- в с. Табаївка Чернігівського району (Новобілоуська ТГ) в господарстві по вул. Молодіжній, 6 о 14 год. 48 хв. 22 квітня сталася пожежа житлового будинку (6х7 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджена покрівля на площі 1 кв.м. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

- в  смт Макошине   Корюківського району (Менська ТГ) в господарстві по вул. Жолобка, 110 о 21 год. 54 хв. 22 квітня сталася пожежа в житловому будинку (6х15 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджені облицювання стін та стелі кімнати на площі 8 кв.м, майно. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.

пожежі сухої трави та сміття – 1:

- біля с. Велике Устя  Корюківського району (Сосницька ТГ) о 13 год. 12 хв. 22 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

інші пожежі – 1:

-  біля с. Киїнка Чернігівського району (Киїнська ТГ) о 14 год. 10 хв.  22 квітня на відкритій території сталася пожежа відпрацьованих шин на площі 200 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


Гідрологічна ситуація:

На р. Дніпро нижче м. Могильова продовжується формування піків весняної повені. На р. Десна нижче м. Брянськ спостерігаються підняття рівнів води.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 14 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 22 квітня по  20 годину 23 квітня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень місцями короткочасний  дощ, місцями  гроза. Вітер західний 7-12 м/с. Температура вночі 3-8º, вдень 7-12º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер західний  7-12 м/с. Температура вночі 5-7º, вдень 9-11º тепла.
Попередження про небезпечне метеорологічне явище ІІ рівня небезпечності: вночі 24 та 25 квітня по Чернігову та області очікуються сильні заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі інтенсивністю 0-5º (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини