Громадський транспорт у Чернігові 24 квітня працюватиме без обмежень у часі
У Чернігові у суботу, 24 квітня, міський громадський транспорт працюватиме протягом усього дня з 06.00 год. до 20.00 год., але з дотриманням необхідних карантинних заходів. Це пов’язане з проведенням у цей день пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 21 квітня.
Тож усі зареєстровані учасники пробного ЗНО, а також педагоги, залучені до його проведення, зможуть безперешкодно доїхати до пунктів тестування.
Перевезення здійснюватимуться згідно з тарифами, встановленими для надання послуг з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом.
Про необхідність прийняття рішення щодо змін у організації роботи громадського транспорту у цей день повідомив начальник управління освіти міськради Василь Білогура на сьогоднішній розширеній нараді в міській раді. За його словами, перепусткою для проїзду у громадському транспорті для учасників пробного ЗНО може бути їх персональне запрошення на тестування.
Звертаємо увагу, що МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять усіх учасників бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків та карантинних заходів безпеки, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.
Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.
Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання. Усі присутні мають перебувати в масках, користуватися дезінфекторами, дотримуватися соціальної дистанції.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.