Анна Коваленко: У новій Іванівській амбулаторії - комфортні умови для медпрацівників та пацієнтів
Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко взяла участь в урочистому відкритті Іванівської сільської амбулаторії у Чернігівському районі. Новий заклад зведено у рамках програми Президента України «Велике будівництво».
Іванівська сільська лікарська амбулаторія розрахована до 80 відвідувань за зміну. Тут працюватимуть 2 сімейні лікарі, які обслуговуватимуть жителів 14 населених пунктів. Усі послуги з первинної медичної допомоги є гарантовано безкоштовними для жителів та оплачуються з державного бюджету.
— В амбулаторії створили умови, комфортні як для медпрацівників, так і для пацієнтів. Є кабінети сімейних лікарів, палата денного стаціонару, маніпуляційна кімната, кабінет щеплень, — зазначила Анна Коваленко. — Сподіваюсь, що в новій амбулаторії місцеві жителі відчуватимуть постійну турботу про їхнє здоров’я.
Сільська амбулаторія має два автомобілі та устаткована комп’ютерною технікою і сучасним медичним обладнанням. Зокрема, електрокардіографічним апаратом, кисневими концентраторами, аналізаторами крові та сечі, глюкометрами тощо.
Також Іванівська громада вже уклала договір з майбутньою сімейною лікаркою Аліною Шакун, яка нині проходить навчання в інтернатурі коштом місцевого бюджету. За угодою через рік навчання вона приїде в Іванівку, щоб відпрацювати три роки в амбулаторії.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression