Анна Коваленко перевірила хід робіт на міжнародній трасі М-01
Наприкінці березня були відновлені ремонтні роботи на міжнародній трасі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. 19 квітня голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко перевірила стан виконання робіт та поспілкувалася з керівництвом Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.
– Міжнародна траса М-01 відіграє значну роль в житті кожного мешканця області. В області продовжується реалізація програми Президента України «Велике будівництво», до якої входить і капітальний ремонт міжнародної траси. Проєкт, спрямований на покращення якості інфраструктури. В даному випадку це нова дорога, узбіччя, безпечні переходи та освітлення, – зауважила Анна Коваленко.
Виконавці робіт ознайомили очільницю облдержадміністрації з графіком робіт, прозвітували щодо темпів та дотримання термінів. Наразі в роботі дві ділянки траси на території нашої області: від Калитянського до повороту на Сокирин та від Лемешів до Кіптів.
- За три тижні, що минули з нашого попереднього візиту, дорожники встигли зняти 132,5 тисячі квадратних метрів старого асфальту, покласти сукупно в трьох шарах 62 тисячі квадратних метрів асфальту та влаштувати водопропускну трубу на 91-му кілометрі траси. Пообіцяли не збавляти темпів та не вибиватися з встановленого графіку. Я, зі свого боку, обіцяю й надалі контролювати виконання робіт, - зазначила Анна Коваленко.
У 2021 році на території області відремонтують ділянку траси М-01 протяжністю 37,64 км, яка проходить через шість населених пунктів Козелецької та Кіптівської громади: села Калитянське, Сираї, Єрків, Гарбузин, Лемеші та Кіпті.
Нагадаємо, що в рамках Програми Президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.