Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 23:36:11

Службові особи одного з підприємств Чернігова фактично отримували неякісне пальне за готівкові кошти

20.04.2021   08:03Агенцiя

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області здійснюються заходи, направлені на очищення ринку паливно-мастильних матеріалів від фальсифікату та збільшення надходжень акцизного податку до державного бюджету.

В ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що службові особи одного з підприємств м. Чернігова, яке займається оптовою торгівлею пальним, за документами придбавало паливно– мастильні матеріали від фіктивних підприємств, фактично же отримували неякісне пальне за готівкові кошти на нелегальному нафтопереробному заводі.

В подальшому, по підробленим документам, пальне передавалось групі суб'єктів господарювання, які здійснювали їх роздрібну реалізацію через мережу АЗС під відомою торговою маркою.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено 30,1 тисячі літрів палива. Загальна вартість вилученого становить близько 840 тис. грн.

Наразі тривають слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини