Виявлено 195 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 19 квітня в області зафіксовано 195 нових випадків COVID-19.
У Чернігові захворювання підтверджено у 154 осіб, у Сосницькому районі - у 29, в Куликівському - у 11, в Прилуках виявлено один новий випадок. На госпіталізації перебувать 76 хворих.
На жаль, за минулу добу зафіксовано 16 летальних випадків. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 71-річний житель Менського району; 70-річна жителька Чернігівського району; 82-річна жителька Сновського району; 75-річний та 67-річний жителі Ніжина; 77-річний житель Куликівського району, 77-річний, 46-річний, 68-річний, 65-річна, 83-річна, 47-річний, 57-річний, 71-річна, 74-річна та 71-річний жителі Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу ще 64 пацієнти одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 11 осіб, у Ніжині - 8, в Ічнянському - 5, у Козелецькому районі - 4, у Городнянському, Менському та Чернігівському - по 3, у Прилуках та районах: Коропському, Куликівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Ріпкинському, Семенівському, Бахмацькому та Варвинському - по дві, у Сновському, Талалаївському, Срібнянському, Сосницькому, Прилуцькому, Носівському, Корюківському, Борзнянському і Бобровицькому - по одній. З них 58 хворих перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 50 638, з них:
- 37 743 пацієнтів одужали;
- 10 580 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 1201 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 1025 летальних випадків;
- 89 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу проведено понад 1800 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.