Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 04:07:28

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

19.04.2021   13:47Агенцiя

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Під час стройового огляду перевірили стан забезпеченості судових охоронців форменим одягом, особлива увага – охайному зовнішньому вигляду, наявності службових посвідчень та їх відповідності займаній посаді, нагрудних знаків, шевронів та інших обов'язкових атрибутів.

- Дисципліна, порядок і акуратність – якості, характерні для людей в погонах. Серед іншого, наша служба передбачає щоденний тісний контакт з відвідувачами судових установ. Тому ввічлива і толерантна поведінка є основоположними рисами, якими має володіти кожен судовий охоронець. Від цього залежить оцінка нашої роботи і в цілому довіра громадян до системи правосуддя, - наголосив заступник начальника територіального управління зі служби полковник Валерій Голець.

Стройовий огляд співробітників триватиме 19 і 20 квітня.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.