Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 03:30:46

Ситуацію у сфері бджільництва обговорено під час онлайн-наради

17.04.2021   11:06Агенцiя

За спільної ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації пройшла онлайн-нарада, під час якої обговорено питання ефективного виконання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва».

Зокрема, йшлося про основні вимоги цього розпорядчого документа, в тому числі про зміни Порядку реєстрації пасіки в органах місцевого самоврядування та створення Комісії зі встановлення факту отруєння бджіл.

Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Микола Голік, який також взяв участь у відеоконференції, ознайомив її учасників з новим Порядком видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки та вимогами Інструкції з виконання та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Нині на Чернігівщині зареєстровано і паспортизовано 1665 пасік. І їхні власники, за словами спеціаліста Держапродспоживслужби, мають співпрацювати як із товаровиробниками, які використовують у своїй господарській діяльності засоби захисту рослин, так і з органами місцевого самоврядування, щоб уникнути або хоча б мінімізувати ймовірність отруєння бджіл отрутохімікатами.

Загалом до обговорення в онлайн-режимі долучились близько 80 учасників, зокрема фахівців територіальних підрозділів Держпродспоживслужби, представників спільноти бджолярів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, сільгоспвиробників та фермерів з різних куточків Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.