Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 07:02:30

Ліс саджають безробітні

17.04.2021   10:52Агенцiя

Наразі в лісгоспах області активно триває весняна посадка лісових культур. Власних робочих рук у цей період підприємствам не вистачає, тому традиційно до примноження смарагдового багатства Чернігівщини залучаються безробітні.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, тимчасова зайнятість мотивує безробітну людину до праці, сприяє опануванню нових професійних знань та навичок, а також є додатковою матеріальною підтримкою в період безробіття. Непоодинокими є й випадки, коли безробітним, які добре себе зарекомендували на тимчасових роботах, роботодавці потім пропонують постійну зайнятість.

Так, на Ріпкинщині за направленням служби зайнятості на тимчасових роботах з посадки лісових культур працює 63 безробітних. Вони саджають ліс у Добрянському, Ріпкинському, Чудівському, Новояриловицькому, Комарівському та Олешнянському лісництвах, що належать ДП «Добрянське лісове господарство». Цієї весни там планується засадити сіянцями сосни та берези 180 га площі та доповнити лісові культури на площі 170 га. Вже висаджено понад мільйон сіянців і роботи ще тривають.

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини