Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 03:51:12

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 7-ої сесії Чернігівської міської ради

17.04.2021   10:26Агенцiя

16 квітня Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що запланована на 28 квітня. У цьому засіданні взяли участь чернігівський міський голова та секретар міської ради, голови депутатських фракцій, голови постійних депутатських комісій, а також керівники структурних підрозділів міської ради.

На початку засідання міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що до розгляду пропонується загалом 25 питань порядку денного сесії. Він коротко прокоментував кожне з них.

Зокрема, першим у порядку денному йде питання щодо затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Претендент - Віктор Геращенко, який зараз є головою правління АТ «Облтеплокомуненерго».

- Він непогано орієнтується в колі питань, пов’язаних із обов’язками заступника з питань житлово-комунального господарства. Ми пропонуватимемо його кандидатуру. Він буде присутній на усіх засіданнях постійних комісій і доповість про свою біографію, кожен депутат зможе задати йому необхідні запитання, - повідомив Владислав Атрошенко.

Питання щодо проєкту інвестиційної програми ТОВАРИСТВА ФІРМА «ТЕХНОВА» включає заходи з модернізації насосного та теплообмінного обладнання на центральних теплових пунктах (7 одиниць насосного обладнання та 3 одиниці теплообмінного), придбання автомобіля спеціального призначення «Аварійно-ремонтна майстерня» на базі шасі МАЗ 4371, розробку проєкту реконструкції теплової мережі від ТК 14/8-6 до ТК 14/8-7 зі зменшенням діаметру трубопроводу (з 325 мм на 219 мм) довжиною 62 м по вул. Старобілоуській, 33 та придбання оргтехніки. Фінансування Програми передбачене за рахунок амортизаційних відрахувань на суму 2,52 млн грн.

На сесії депутати міської ради розглядатимуть також питання щодо подальшої долі пасажирського теплоходу «Казбек». Міський голова зауважив, що воно декілька років відкладалося, але вже настав час його вирішити. Наразі теплохід «Казбек» пришвартований у Жавинці. Місце стоянки щорічно обходиться в 60 тисяч гривень. З постійної команди там - тільки капітан. Судну потрібен черговий доковий ремонт, який у Чернігові зробити неможливо - треба переправляти теплохід у Київ. Вартість такого ремонту - більше мільйона гривень. Але головне - що це не вирішує питання по суті, тому що за останні роки Десна дуже сильно обміліла й використовувати теплохід по Десні все одно немає можливості.

- Це питання депутатами минулого скликання вже декілька разів розглядалося. Кілька років я утримувався від того, щоби взагалі щось робити з цим теплоходом. Тому що це пам'ять, це символ того, що Чернігів – місто, яке має чудову, чисту, прекрасну річку Десна. Але останні роки теплохід ми не могли вже використовувати. Ремонтні роботи – дороговартісні. Перспектива його використання дедалі стає все більш туманною, оскільки, реально, глибина русла Десни не дозволяє це робити, ріка міліє. І ми бачимо, що держава не виділяє відповідні кошти на очищення русел річок, які могли би бути найдешевшим видом водного транспорту. Тобто перспективи немає. Була думка, щоби його розмістити в порту і зробити там кафе. В літній період якийсь плюс від цього був би, але в зимовий період охороняти його, утримувати, займатися ремонтом - неможливо. Тим більше, що за рік-два цей корабель остаточно заіржавіє. Якщо ми продамо його – він хоча би матиме перспективу подальших відновлення та експлуатації на Дніпрі. При цьому назва буде збережена і всі ми знатимемо, що наша легенда - жива і використовується за призначенням, - підкреслив він.

Депутати міської ради також вноситимуть зміни до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства, Програми розвитку електричного транспорту, Програми забезпечення діяльності КП «Міський Палац культури ім.В.Радченка», Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду. Ці питання попередньо погоджувалися на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Крім того, на сесії розглядатиметься ряд бюджетних та земельних питань.

Окрім того, Владислав Атрошенко анонсував, що на пленарному засіданні буде оголошена заява щодо позиції міського голови та органів місцевого самоврядування відносно загроз, які сьогодні має наша країна через накопичення військ РФ на кордоні України.

- Місцеве самоврядування за таких обставин повинне бути надійною підтримкою Збройним силам України та надійним високоорганізованим учасником всіх організаційних заходів по підготовці та здійсненню територіальної оборони. Ця заява повинна містити чітку, тверду та зрозумілу позицію міського голови і місцевого самоврядування щодо того, що буде відбуватися, якщо буде подальша ескалація з переходом у військові дії. Зокрема, місцеве самоврядування буде підставляти плече Збройним силам України в усіх заходах, які потребуватиме ситуація, - наголосив він.

Усі запропоновані проєкти питань порядку денного 7-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом наступного тижня. Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.