Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 04:15:28

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

16.04.2021   11:01Агенцiя

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Цього разу вона була присвячена можливостям підтримки підприємництва в громадах. Ми поговорили, яким чином можна створити умови для розвитку бізнесу, як підтримати підприємців, де взяти на це відповідні ресурси, яким способом і від як можна подаватися на різного роду проєкти.

Крім того, Олена Муравйова, керівниця Центру підтримки підприємництва, розповіла про можливості для бізнесу отримати 8000грн в період карантинних заходів.

Юрій Вдовенко, експерт проєкту SURGe, розповів про корисний інтернет-ресурс "Портал для підприємців", на якому міститься багато корисної інформації, в т.ч. і щодо грантів.

Сергій Хоботня розповів про можливості залучення коштів через громадські організації, створені бізнесом і для бізнесу.

Агенція регіонального розвитку Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини