Поліція викрила підозрюваного у тяжкому побитті товариша
Співробітники кримінальної поліції Козельця сьогодні вручили повідомлення про підозру 62-річному мешканцю Остерської громади, який завдав тяжких тілесних ушкоджень чоловіку.
12 квітня близько 23-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні звернувся 70-річний чоловік з Остерської громади з травмою ока. Потерпілий заявив, що його побив товариш з яким вони разом розпивали алкоголь.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний 63-річний мешканець сусіднього села. Козелецькі правоохоронці затримали зловмисника у Києві, де він збирався переховуватися.
14 квітня поліцейські оголосили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Нині триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.