Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог
За період встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, і посилення карантинних обмежень фахівці територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, починаючи з 29 березня і по 13 квітня включно, провели 3672 заходів державного контролю об’єктів нагляду.
Зокрема, здійснено 1648 заходів контролю за об’єктами торгівлі продовольчими та 1343 – непродовольчими товарами, 415 - за закладами громадського харчування, 63 – за агропродовольчими ринками. Також перевірялись перукарні, школи і дитячі садки, транспорт, інші об’єкти.
Під час перевірок виявлено 533 порушення. За якими надані пропозиції по їх усуненню.
Крім того, на суб’єктів господарювання складено 72 протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». У 96 випадках про виявлені недоліки поінформовані органи місцевої влади і правоохоронні органи.
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області звертається до суб’єктів господарювання і громадян з проханням про неухильне виконання протиепідемічних вимог для протидії поширенню коронавірусної інфекції територією регіону.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.